BCN16685 499.000 € Appartement te koop

Excellent 2 Slaapkamer appartement te koop in Eixample Rechts, Barcelona

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 86m²

Gerenoveerd appartement te koop in Glòries, een ideale investering of hoofdverblijfplaats in Barcelona.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Mozaïeke tegelvloeren
  • Monumentale details
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Modernistisch gebouw
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 86m²
  • Constructed area 86m²
  • Liveable area 86m²
  • Constructed with common area 93m²

Wat je moet weten over deze appartement

Dit prachtige appartement in Glòries is gerenoveerd met hoogwaardige materialen. De woning heeft veel van de originele kenmerken van het gebouw uit de jaren 20 behouden, terwijl het tegelijkertijd een praktische indeling en moderne voorzieningen biedt, ideaal voor een investeringsobject, een pied-à-terre of een permanente woning.

De huidige indeling van deze charmante woning bestaat uit twee tweepersoonsslaapkamers met originele sierlijsten en inbouwkasten, twee complete badkamers (waarvan één en-suite bij de hoofdslaapkamer) en een open keuken en woonkamer met toegang tot een balkon met uitzicht op de straat.

De afwerking van het appartement omvat originele mozaïektegels in de woonkamer, eikenhouten visgraatparket in de rest van het appartement en originele glas-in-looddeuren. De keuken is volledig uitgerust met Siemens-apparatuur en het appartement beschikt over radiatorverwarming en airconditioning in alle kamers.

Neem contact met ons op voor meer informatie over dit uitstekende appartement te koop in Glòries.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Appartement te koop

Indeling appartement

  • Open keuken-woonkamer
  • 2 dubbele slaapkamers met ingebouwde kasten
  • 2 badkamers

Eixample Rechts, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

Dit appartement is gelegen in de opkomende wijk Glories, op de grens tussen Eixample rechts en El Clot. Deze accommodatie is goed verbonden met het stadscentrum en het vervoer en ligt op slechts een paar minuten lopen van Avinguda Diagonal en het winkelcentrum Glories. Daarnaast is er gemakkelijke toegang tot de L2 metrolijn (Encants, El Clot).

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 47 226

Energy consumption F : 226kWh/m²/year
Emissions E : 47kg CO₂/m²/year

BCN16685 499.000 € Appartement te koop