LFS5017 2.200.000 € Villa te koop

5 Slaapkamer villa te koop in Alella, Barcelona

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 4
  • Plattegrond 532m²
  • Perceeloppervlakte 1.204m²

Villa met 5 slaapkamers met prachtig uitzicht op zee, weelderige mediterrane tuin, op loopafstand van het strand, op slechts 15 km van de stad Barcelona.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zeezicht
  • Uitzicht op de bergen
  • Eerste lijn zee
  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Marmeren vloeren
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Inloopkast
  • Inbouwkasten
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Dienstingang
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Chill out area
  • Bijkeuken
  • Beveiliging
  • Berging
  • Barbecue
  • Balkon
  • Alarmsysteem
  • Plattegrond 532m²

Wat je moet weten over deze villa

Dit elegante pand staat op een volledig vlak, breed perceel van 1.204 m². Het huis is gebouwd in 1997 en verdeeld over drie niveaus.

Direct na het openen van de toegangsdeur vinden we een indrukwekkende inkomhal met houten trap. Op dit niveau vinden we een tweepersoonsslaapkamer met en-suite badkamer; woon-/eetkamer met toegang tot de chill out area en tuin; TV-kamer met open haard en toegang tot de tuin; keuken met ontbijt eethoek en toegang tot de overdekte veranda en barbecue; gastentoilet (met douche); wasruimte; service slaapkamer met en-suite badkamer.

Als u de trap opgaat, bestaat het nachtgedeelte uit de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer (hydromassagedouche en bad), kleedkamer en privéterras; nog twee dubbele slaapkamers, beide met uitzicht op zee en inbouwkasten, een met uitzicht op Barcelona; een badkamer met ligbad en douche.

Op de benedenverdieping hebben we een royale polyvalente ruimte die wordt gebruikt voor entertainment, een bijkeuken, een garage voor 2 auto's; berging;, bijkeuken en een wijnkelder.

Deze woning is ideaal voor gezinnen, als hoofdverblijfplaats of zelfs als tweede huis, op slechts enkele minuten van de stad Barcelona, genietend van de mediterrane levensstijl in een veilige omgeving.

Villa te koop

Extra's

4 slaapkamers (plus service slaapkamer)

3 badkamers (plus servicebadkamer)

450m2 bebouwde oppervlakte

1300m2 perceel

Prachtig uitzicht op de skyline van Barcelona en de Middellandse Zee

Centrale verwarming op gas

haard

Garage voor 2 wagens

Eigen bron voor tuinirrigatie

Waterverzachter

Alarm

Elektrische zonwering

Elektrische garagedeur

Groot zwembad

Indeling villa

Begane grond

  • Entreehal
  • Royale woon- en eetkamer met toegang tot chill out area
  • TV - leeszaal met open haard
  • Eet in keuken met toegang tot schaduwrijk terras
  • Gast complete badkamer
  • Dubbele slaapkamer
  • Complete badkamer
  • De was
  • Dienst slaapkamer

Eerste verdieping

  • Master suite met inloopkast en toegang tot terras
  • 2 tweepersoonskamers met inbouwkasten
  • Complete badkamer

Begane grond

  • Multifunctionele ruimte
  • Voorraadkast
  • Garage voor 2 auto's
  • Wijnkelder
  • Opslagruimte
  • Bijkeuken

Alella, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

De woning is ideaal gelegen op slechts 15 km van Barcelona, gelegen in het zuiden na de toplocatie van Can Teixido in het charmante stadje Alella. Op loopafstand van het strand, 1 km van de jachthaven en 1,5 km van het centrum van het dorp met alle voorzieningen omgeven door wijngaarden. IT is ook op 5 minuten rijden (2,4 km) van de prestigieuze internationale school Hamelin Laie.

Energie certificaat van de woning

Energie certificaat van de woning F

LFS5017 2.200.000 € Villa te koop