VAL63008 950.000 € Villa te koop

Excellent 5 Slaapkamer villa te koop in Godella / Rocafort, Valencia

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 4
  • Plattegrond 318m²
  • Perceeloppervlakte 203m²

Gerenoveerde woning van 318 m² met hoogwaardige afwerking en een praktisch en functioneel ontwerp met 5 slaapkamers te koop in Las Villas de Rocafort.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Open keuken
  • Inloopkast
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Berging
  • Airconditioning
  • Plattegrond 318m²
  • Constructed area 318m²

Wat je moet weten over deze villa

Deze indrukwekkende geschakelde woning van 318 m² bevindt zich in de prestigieuze ontwikkeling Las Villas de Rocafort, een van de meest gewilde en gewaardeerde woonwijken in de metropoolregio Valencia.

Het huis is onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en heeft een elegant, modern design. Het is zeer ruim en licht, met een doordachte indeling over meerdere verdiepingen.

Op de begane grond leidt een elegante hal naar een ruime en lichte woon-/eetkamer, ontworpen als de centrale ruimte voor het gezinsleven. De grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en geven toegang tot een gezellig privéterras, ideaal om 's avonds buiten te genieten. Daarnaast bevindt zich de moderne open keuken, met minimalistische lijnen en voorzien van hoogwaardige apparatuur. De keuken komt handig uit op een ander terras, perfect voor ontbijt of informele maaltijden buitenshuis. De keuken beschikt over een groot kookeiland en veel opbergruimte.

De eerste verdieping wordt gebruikt als slaapgedeelte en bestaat uit twee ruime, ruime slaapkamers met een grote kastruimte en een eigen badkamer. Op deze verdieping bevindt zich ook een aangename hal, die dankzij de ruimtelijkheid kan worden omgebouwd tot een aparte woonkamer of een speelhoek, ideaal voor de kleintjes, en een derde slaapkamer, ideaal als kantoor.

Bij binnenkomst op zolder worden we begroet door de royale hoofdslaapkamer, met hoge plafonds en veel opbergruimte dankzij de vele inbouwkasten. Deze slaapkamer heeft ook een ruime ensuite badkamer met moderne lijnen, een vrijstaand bad en een ruime inloopdouche.

In de kelder vinden we een aparte wasruimte, een natuurlijk geventileerde personeelsslaapkamer en een complete badkamer. Vanuit hier is er directe toegang tot de privégarage met ruimte voor twee auto's en extra bergruimte.

Qua voorzieningen beschikt de woning over airconditioning op de bovenste verdieping, aardgasradiatoren in alle kamers, een natuurhouten vloer met grote planken, dubbelwandig exterieur timmerwerk met thermische en akoestische isolatie en een groot aantal inbouwkasten.

Het exclusieve complex Las Villas de Rocafort biedt een uitgebreid aanbod aan diensten en faciliteiten: privébeveiliging en 24-uurs conciërgeservice voor extra gemoedsrust, een groot gemeenschappelijk zwembad, ideaal om van de zomer te genieten, een speeltuin voor de kleintjes, een sociale club en ruime gemeenschappelijke ruimtes.

Het heeft bovendien een onovertroffen locatie, genesteld in een rustige, natuurlijke omgeving, maar toch zeer goed bereikbaar. Diverse openbaarvervoersverbindingen liggen op slechts een paar minuten lopen, evenals de restaurants en uitgaansgelegenheden van de beroemde uitgaansgelegenheden van Santa Bárbara.

Dankzij de ligging vlakbij prestigieuze scholen, voorzieningen en de belangrijkste toegangswegen naar Valencia is dit pand een perfecte keuze voor zowel gezinnen als mensen die op zoek zijn naar een eersteklas woonomgeving.

Villa te koop

Indeling villa

Hoofdverdieping

  • Woon-eetkamer
  • Open keuken
  • 2 terrassen

Eerste verdieping

  • 2 slaapkamers met eigen badkamer
  • Studeerkamer of slaapkamer
  • Multifunctionele ruimte

Tweede verdieping

  • Hoofdslaapkamer met kleedruimte en eigen badkamer

Kelderverdieping

  • Servicekamer met badkamer
  • De was
  • 2 parkeerplaatsen

Godella / Rocafort, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

De woning is gelegen in een van de meest exclusieve en gewilde woonwijken in de agglomeratie Valencia. Een plek die rust, veiligheid en natuur combineert met alle voorzieningen binnen handbereik.

Hier kunt u genieten van een comfortabele, gezinsvriendelijke levensstijl, met restaurants, cafés, lokale winkels, prestigieuze scholen, sociale clubs en sportcentra op slechts enkele minuten afstand. Het beschikt ook over uitstekende openbaarvervoersverbindingen en snelle toegang tot Valencia en de luchthaven.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient C C

Energy consumption : C
Emissions : C

VAL63008 950.000 € Villa te koop