Nieuw
VAL69544 825.000 € Villa te koop

7 Slaapkamer villa te koop in La Eliana, Valencia

  • Slaapkamers 7
  • Badkamers 5
  • Plattegrond 401m²
  • Perceeloppervlakte 931m²

Hoogwaardige technische infrastructuur, dubbel alarmsysteem, garage voor twee auto's en tuin met barbecue. Direct te betrekken.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Uitzicht op de bergen
  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Parkeerplaats
  • Modernistisch gebouw
  • Uitzicht
  • Gerenoveerd
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 401m²
  • Constructed area 400m²
  • Liveable area 290m²

Wat je moet weten over deze villa

Exclusieve villa te koop in Montealcedo, Riba-roja de Túria, in de gemeente Valencia, gelegen in een van de rustigste en meest gevestigde woonwijken in het noorden van de metropoolregio, op slechts enkele minuten van La Eliana. De woning bevindt zich in een rustige omgeving met veel groen en uitstekende verbindingen. Het metrostation (L1 – La Eliana), supermarkten en winkelcentrum Osito liggen op loopafstand, terwijl Valencia en de luchthaven rechtstreeks via de snelweg bereikbaar zijn.

De villa heeft een bebouwde oppervlakte van 401 m², verdeeld over een kelder, begane grond en eerste verdieping, die allemaal met elkaar verbonden zijn door een interne trap. De indeling omvat zeven slaapkamers en vijf complete badkamers, een woon-eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een aparte wasruimte, een garage voor twee auto's en ruime terrassen en balkons met uitzicht op het zwembad en de tuin. De villa staat centraal op een perceel van 931 m², omgeven door aangelegde tuinen aan alle vier zijden.

Hoogtepunten zijn onder andere het privézwembad met een ASTRALPOOL-desinfectiesysteem, de zorgvuldig onderhouden tuin met barbecue en grill, en de ruime overdekte en onoverdekte terrassen, perfect om buiten te genieten. De technische infrastructuur is van topklasse: 45 kW driefasenstroom, Starlink-internet, iSpring-waterfiltersysteem, Cillit-waterontharder, DAB-drukpomp, gasverwarming met een VAILLANT-boiler en een opslagtank van 300 liter plus een elektrische bijboiler van 100 liter, en voorbereiding voor een elektrische auto. Voor de veiligheid is de woning voorzien van een dubbel alarmsysteem (Securitas Direct met fotodetectie en Ajax), complete videobewaking binnen en buiten, rolluiken voor alle ramen en verduisteringsgordijnen. De buitenafwerking omvat Climalit-ramen, een natuurstenen gevel en houten vloeren. De woning wordt in perfecte staat opgeleverd, direct te betrekken zonder dat renovaties nodig zijn. De beschreven kenmerken zijn onder voorbehoud van verificatie. Energieklasse: D (138 kWh/m²/jaar · 28 kg CO₂/m²/jaar).

Het omvat een garage voor twee auto's, een privézwembad met een ASTRALPOOL-systeem en een tuin met een barbecuehoek, alles geïntegreerd in het perceel van 931 m². Deze elementen worden afzonderlijk beschreven en zijn inbegrepen in de getoonde prijs.

De verkoopprijs bedraagt ​​€ 825.000, exclusief belastingen. Toepasselijke belastingen (ITP/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten in verband met de verkoop, zijn niet in de prijs inbegrepen en komen voor rekening van de betreffende partij. Makelaarskosten: bedragen 3% van de uiteindelijke verkoopprijs plus de toepasselijke btw en zijn voor rekening van de koper.

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL, met fiscaal identificatienummer B64125438), handelend als vastgoedmakelaar. Geregistreerd bij het Register van Vastgoedmakelaars van de Valenciaanse Gemeenschap (RAICV) onder nummer 4243. De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.

Villa te koop

Extra's

Direct te betrekken, geen renovaties nodig

401 m² bebouwde oppervlakte · Perceel van 931 m²

7 slaapkamers · 5 complete badkamers

3 verdiepingen: kelder, begane grond en eerste verdieping

Privézwembad met ASTRALPOOL-desinfectiesysteem

Tuin met barbecue en grillplaats

Overdekte en onoverdekte terrassen

Garage voor 2 voertuigen inbegrepen in de prijs.

Voorbereiding voor elektrische voertuigen

Driefasige elektriciteit 45 kW (3 fasen × 15 kW)

Starlink internet geïnstalleerd

iSpring waterfiltratiesysteem

Cillit ontkalker

DAB-drukverhogingspomp

Gasverwarming · VAILLANT boiler + 300 liter opslagtank + 100 liter elektrische boiler

Dubbel alarmsysteem: Securitas Direct (fotodetectie) + Ajax

Complete videobewaking: camera's voor binnen en buiten

Veiligheidsrolluiken op alle ramen

Verduisteringsgordijnen

Climalit buitenschrijnwerk

Gevel van natuursteen

Houten vloeren

Energieklasse: D (138 kWh/m²/jaar)

Indeling villa

Deze villa is verdeeld over drie verdiepingen, verbonden door een interne trap. In het souterrain bevinden zich een garage voor twee auto's, een slaapkamer, een complete badkamer en een aparte wasruimte. De begane grond bestaat uit een ruime woon-eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een groot terras met directe toegang tot de tuin en het privézwembad. De eerste verdieping biedt twee royale slaapkamers, waaronder de hoofdslaapkamer met een kleedkamer, twee badkamers, een aparte woonkamer en twee grote terrassen met uitzicht op de fraai aangelegde tuin.

La Eliana, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Gelegen in de woonwijk Montealcedo, in de gemeente Riba-roja de Túria, in het noorden van de agglomeratie Valencia. Het grenst aan de gemeente La Eliana en biedt gemakkelijke toegang te voet tot het metrostation (lijn 1), supermarkten en winkelcentrum Osito. De wegverbindingen naar Valencia en de luchthaven zijn direct en snel. Deze woonwijk met lage bebouwingsdichtheid is rustig, groen en is uitgegroeid tot een van de meest gewilde woonlocaties in de agglomeratie Valencia.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient D D

Energy consumption : D
Emissions : D

VAL69544 825.000 € Villa te koop