
Excellent 1 Slaapkamer Penthouse met 20m² terras te koop in El Mercat, Valencia
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Woonoppervlakte 86m²
- Terras 20m²
Appartement met 1 slaapkamer en een prachtig terras te koop in een volledig gerenoveerd gebouw in het centrum van Valencia. Opslagruimte inbegrepen.
Dit unieke penthouse bevindt zich in een prachtig, volledig gerenoveerd gebouw in El Mercat, met een ochtendconciërgeservice. Het pand is tot in het kleinste detail ingericht en gerenoveerd door een kunstenaar van de Les Nouveaux Pop-beweging.
We worden verwelkomd in het penthouse, dat een intuïtieve distributie heeft, door een aangename hal die leidt naar een open en volledig uitgeruste keuken. Vervolgens is de woonkamer, met twee grote ramen die veel licht en goede ventilatie bieden. Deze kamer toont de decoratie en de fantasierijke ideeën die het huis zo uniek maken.
Terugkerend naar de hal, in de tegenovergestelde richting hebben we een mooie slaapkamer met en-suite badkamer en toegang tot een groot terras, met een uitstekend aspect, ideaal om het meeste te halen uit het uitstekende klimaat. Het terras heeft een houten terras, elektrisch zonnescherm, decoratieve verlichting, grote plantenbakken en een prachtige fontein.
Luxe afwerkingen zijn overal in het appartement te vinden, zoals de vloeren, de houten radiatoren en het wit gelakte timmerwerk. De woning bevat ook een grote opslagruimte en als alarmsysteem. De prijs is inclusief een praktische berging van ongeveer 5 m².
Neem contact met ons op om dit speciale appartement in het centrum van de stad te bezoeken.
Eigenschappen
- Terras
- Conciërge service
- Lift
- Houten vloeren
- Natuurlijke lichtinval
- Airconditioning
- Alarm
- Berging
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dubbel glas
- Exterior
- Gerenoveerd
- Inbouwkasten
- Rolstoeltoegankelijk
- Uitzicht
- Verwarming
- Volledig uitgeruste keuken
Indeling
- Entreehal
- Keuken
- Woonkamer
- Slaapkamer met en-suite badkamer en terras
Ligging
Het penthouse bevindt zich in de wijk El Mercat, in een rustige straat in het hart van de stad, vlak bij enkele van de meest emblematische monumenten van Valencia. Het is omgeven door allerlei soorten diensten, evenals het openbaar vervoer.
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
-
Valencia City, El Mercat
Appartement van 249m² te koop in El Mercat, Valencia
- Slaapkamers 5
- Woonoppervlakte 249m²
-
Valencia City, Extramurs
Appartement van 132m² te koop in Extramurs, Valencia
- Slaapkamers 2
- Woonoppervlakte 132m²
-
Valencia City, Ruzafa
Appartement van 237m² te koop in Ruzafa, Valencia
- Slaapkamers 6
- Woonoppervlakte 237m²
-
Valencia City, La Seu
Appartement van 103m² te koop in La Seu, Valencia
- Slaapkamers 2
- Woonoppervlakte 103m²
-
Valencia City, La Seu
Appartement van 149m² te koop in La Seu, Valencia
- Slaapkamers 2
- Woonoppervlakte 149m²
-
Valencia City, Ruzafa
Appartement van 188m² te koop in Ruzafa, Valencia
- Slaapkamers 3
- Woonoppervlakte 188m²