Te renoveren woning in het hart van de wijk Maritim in Valencia met een aantrekkelijke patio.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Terras
- Natuurlijke lichtinval
- Klassieke bouwstijl
- Hoge plafonds
- Renovatie object
- Exterior
- Dichtbij openbaarvervoer
- Plattegrond 91m²
- Constructed area 91m²
- Constructed with common area 91m²
Wat je moet weten over deze appartement
Deze woning bevindt zich op de begane grond van een historisch pand in de tweede rij van het strand van Cabanyal, in de Calle Eugenia Viñes, op slechts een paar meter van het Balneario de las Arenas.
Het pand heeft een klassieke Cabanyal-gevel en een binnenplaats. De compositie, het sierlijke timmerwerk en de metalen leuningen zijn representatief voor de traditionele architectuur van de streek. Binnen zijn er zeer goed bewaard gebleven typische Valenciaanse vloeren en hoge plafonds.
Het kan worden gerenoveerd als een apart appartement of als een volwaardig huis van twee verdiepingen, waarbij het appartement op de begane grond wordt samengevoegd met het appartement op de bovenverdieping, met een totale bebouwde oppervlakte van 176 m².
Dit is de perfecte gelegenheid om een woning vlakbij zee te kopen met veel renovatiepotentieel.
Neem contact met ons op voor meer informatie.
Indeling appartement
- Woonkamer, eetkamer en keuken
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- Terras
Playa Malvarrosa/Cabanyal, Valencia: Omgeving en ligging van de woning
El Cabanyal is een maritieme wijk in Valencia met een onschatbare sociale en architectonische waarde. Het ligt naast een reeks zandstranden die met elkaar verbonden zijn door een met palmbomen omzoomde boulevard, waar u kunt genieten van de keuken van de vele restaurants in de buurt met uitzicht op zee. De omliggende straten trekken bezoekers aan met hun traditionele winkels, cafés, gezellige restaurants, architectonische charme en diverse culturele bezienswaardigheden.
Het is als een klein dorpje met voornamelijk laagbouw, twee- of drieverdiepingshuizen, waarvan vele met betegelde of felgekleurde gevels die het symbool van de buurt vormen. Een parel van populair modernisme, op slechts 5 kilometer van het stadscentrum.
In deze buurt kunnen we genieten van een wandeling langs het strand, een pauze in het strandresort Las Arenas, of gezellig samenzijn en dineren in de steeds populairder wordende restaurants in de buurt. De buurt belooft authenticiteit en een ontspannen sfeer en is goed bereikbaar met de metro, bus en tram.
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
Niet echt wat u zoekt?


















































































































































