Exclusief aanbod | Alleen bij Lucas Fox beschikbaar
MLG64401 839.000 € Appartement te koop

2-slaapkamerappartement met toeristenvergunning te koop in het historische centrum van Malaga

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 110m²

Prachtig, volledig gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers, een toilet en een toeristenvergunning, direct te betrekken, te koop in het historische centrum van Malaga.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Monumentale details
  • Klassieke bouwstijl
  • Hoge plafonds
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verhuur licentie
  • Uitzicht op de stad
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Balkon
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 110m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert dit appartement in het historische centrum van Málaga met een toeristenvergunning, gelegen aan de Cisterstraat. De woning van ruim 100 m² is gerenoveerd en ligt op loopafstand van iconische bezienswaardigheden zoals de kathedraal, het Romeinse theater, de Alcazaba en het park van Málaga. De locatie is ideaal voor diegenen die willen genieten van de culturele activiteiten van de stad, maar ook voor investeerders die willen profiteren van het toeristisch potentieel van het gebied, gezien de toeristenvergunning. Bovendien maakt de nabijheid van restaurants, musea en voetgangersstraten het de perfecte plek om de levensstijl van Málaga te ervaren.

Het appartement bevindt zich in een prachtig gebouw, een schoolvoorbeeld van 19e-eeuwse klassieke architectuur, met zorgvuldig bewaard gebleven details die de rijke geschiedenis weerspiegelen. Het gebouw heeft een elegante gevel met decoratieve elementen en grote ramen. Bij binnenkomst treft u een lichte lobby aan die via een moderne lift toegang biedt tot de verschillende verdiepingen.

Bij binnenkomst in de woning wordt u verwelkomd door de open woonruimte die de woonkamer en keuken naadloos met elkaar verbindt. Hoge plafonds creëren een gevoel van ruimte, terwijl grote ramen de hele dag door natuurlijk licht binnenlaten. De woonkamer, ingericht in een eigentijdse stijl, biedt een ideale ruimte om te ontspannen of gasten te ontvangen. De keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige apparatuur en een kwalitatieve afwerking. Het slimme ontwerp maximaliseert de ruimte, met elegante kasten en ruime werkbladen.

De woning beschikt over twee aantrekkelijke slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, die een modern en functioneel design hebben. De hoofdbadkamer valt op door de eigentijdse afwerking en functionaliteit.

Bovendien is het pand met oog voor detail gerenoveerd, waarbij architectonische elementen uit de betreffende periode behouden zijn gebleven.

Kortom, dit is een uitzonderlijk pand met een historische gevel en alle moderne voorzieningen, ideaal voor gezinnen, professionals en iedereen die wil investeren in de toeristische sector van Málaga. De toplocatie, het eigentijdse ontwerp en het moderne comfort maken het een unieke kans. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Appartement te koop

Extra's

  • Gelegen in het historische centrum van Malaga, op een paar meter van de kathedraal, het Romeinse amfitheater, het Alcazaba en het Malaga Park
  • Volledig gerenoveerd volgens hoge normen
  • Hoge plafonds die ruimtelijkheid en licht toevoegen
  • Historisch pand met prachtige architectonische details
  • Lift aanwezig in het gebouw
  • Totale oppervlakte van meer dan 100 m²
  • Toeristenvergunning, ideaal voor verhuur
  • Omringd door voetgangersstraten, restaurants en musea

Indeling appartement

  • 2 slaapkamers met en-suite badkamers
  • Toilet
  • Woon-eetkamer
  • Keuken

Old Town - Soho, Costa del Sol: Omgeving en ligging van de woning

De woning is gelegen in het historische centrum van Malaga, op een steenworp afstand van de kathedraal, het Romeinse amfitheater, het Alcazaba en het park van Malaga. Deze wijk kenmerkt zich door voetgangersstraten en klassieke architectuur uit de jaren 1880, wat zorgt voor een pittoreske en cultureel rijke omgeving. Bewoners waarderen de nabijheid van diverse restaurants en musea, waardoor ze gemakkelijk toegang hebben tot alle voorzieningen en recreatieve activiteiten van de stad.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 12 63

Energy consumption E : 63.2kWh/m²/year
Emissions E : 11.8kg CO₂/m²/year

MLG64401 839.000 € Appartement te koop