EST62063 720.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 3 Slaapkamer appartement met 33m² terras te koop in East Marbella

  • Completion Q4 2026
  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 152m²
  • Terras 33m²

Deze woning maakt deel uit van de Origin Appartementen, East Marbella, Costa del Sol ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

57 nieuwbouwappartementen met één tot drie slaapkamers in Altos de los Monteros, met jacuzzi's in elk penthouse en op de begane grond, een binnenzwembad, een fitnessruimte en een coworkingruimte, op vijf minuten van Marbella.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Binnenzwembad
  • Gym
  • Conciërge service
  • Wijngaarden
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Gemeenschappelijk terras
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht
  • Speelplaats
  • Service lift
  • Panoramisch zicht
  • Open keuken
  • Nieuwbouw
  • Exterior
  • Driedubbele beglazing
  • Diervriendelijk
  • Dienstingang
  • Chill out area
  • Beveiliging
  • Besloten gemeenschap
  • Berging
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 152m²
  • Constructed area 152m²
  • Liveable area 112m²

Wat je moet weten over deze appartement

Afgesloten woonwijk met 57 nieuwbouwwoningen in Altos de los Monteros, een rustige wijk op een heuvel in het oosten van Marbella, op ongeveer vijf minuten rijden van het centrum van Marbella en de stranden. De woningen variëren van één tot drie slaapkamers, waaronder appartementen op de begane grond en penthouses met ruime terrassen.

Het project is ontworpen om een ​​balans te bieden tussen privacy, comfort en rust voor elke levensfase, van een eerste woning in Marbella tot een gezinswoning of een tweede huis aan de kust. De interieurs zijn licht, de indelingen efficiënt en de afwerkingen zijn van hoge kwaliteit.

Buiten is de gemeenschap omgeven door fraai aangelegde tuinen met diverse ontspanningsplekken, het hele jaar door. Elk penthouse en elke woning op de begane grond beschikt over een eigen jacuzzi op het terras, waardoor de buitenruimte een privéplek wordt om tot rust te komen na een dagje strand of golf. Sommige woningen bieden uitzicht over het groen richting de Middellandse Zee.

Binnen sluiten de open woonruimtes direct aan op de terrassen en worden ze overspoeld met natuurlijk licht. De woningen met één slaapkamer zijn ideaal voor een stel of als vakantiehuis, terwijl de woningen met twee en drie slaapkamers ruimte bieden voor kinderen, gasten of een thuiskantoor. Elke woning beschikt over een parkeerplaats en een berging, wat het dagelijks leven een stuk eenvoudiger maakt.

Via de Custom Manager-service kunnen kopers kiezen uit een reeks upgrades en de afwerking personaliseren vóór de oplevering. De specificatie omvat slimme huistechnologie en voorbereiding voor het opladen van elektrische voertuigen.

De gemeenschappelijke voorzieningen zijn ontworpen met het oog op een hoge levenskwaliteit. Bewoners hebben de beschikking over een buitenzwembad en een verwarmd binnenzwembad waar het hele jaar door gezwommen kan worden. Er is ook een fitnessruimte met sauna, een coworkingruimte en een sociale club, zodat dagelijkse routines zoals werken, sporten en sociale contacten kunnen plaatsvinden zonder de gemeenschap te verlaten.

Altos de los Monteros combineert groen en rust met een gemakkelijke toegang tot de rest van Marbella. De stranden van Los Monteros en El Alicate en de strandclub La Cabane liggen op korte rijafstand, de golfbanen Río Real en Santa Clara liggen op een paar minuten afstand en Puerto Banús is met de auto in 10 tot 15 minuten te bereiken. Aloha College, Swans en English International College liggen op ongeveer 15 minuten afstand, Hospital Costa del Sol is vlakbij en de luchthaven van Málaga ligt op ongeveer 40 tot 45 minuten rijden.

Deze woning is met name aantrekkelijk voor jonge gezinnen en stellen die op zoek zijn naar een eerste of permanente woning in Marbella, en voor professionals die op afstand werken en gebruik willen maken van de coworkingruimte. Ook eigenaren van een tweede huis die een veilige basis zoeken die ze kunnen afsluiten en verlaten, en golfers en wellnessliefhebbers zijn er dol op. Het aanbod van woningen met één tot drie slaapkamers in een gevestigde woonwijk maakt het bovendien interessant voor investeerders die op zoek zijn naar verhuurmogelijkheden.

De op de aankoop van toepassing zijnde belastingen (ITP/btw/AJD), notariskosten, registratiekosten en andere transactiekosten zijn niet in de prijs inbegrepen en komen voor rekening van de koper.

Appartement te koop

Extra's

  • Privéjacuzzi in elk penthouse en elke woning op de begane grond.
  • Verwarmd binnenzwembad plus een buitenzwembad
  • Coworkingruimte en sociale club
  • Fitnessruimte met sauna
  • Upgrades en personalisatie via de Custom Manager-service
  • Parkeerplaats en berging inbegrepen
  • Voorinstallatie van slimme huistechnologie en laadpunten voor elektrische voertuigen
  • Afgesloten woonwijk, op ongeveer vijf minuten van het centrum van Marbella.
  • De golfbanen Río Real en Santa Clara liggen op een paar minuten afstand.

Indeling appartement

  • 57 woningen met 1, 2 en 3 slaapkamers
  • Appartementen op de begane grond met terras en jacuzzi.
  • Penthouses met grote terrassen en jacuzzi
  • Open woonruimtes die aansluiten op de terrassen.
  • Parkeerplaats en berging per woning

East Marbella, Costa del Sol: Omgeving en ligging van de woning

Altos de los Monteros is een rustige, dunbevolkte wijk op een heuvel in het oosten van Marbella, die voornamelijk bestaat uit villa's, herenhuizen en luxe appartementen. Internationale kopers waarderen de wijk vanwege de combinatie van groen, uitzicht op zee en rust, met tegelijkertijd een snelle verbinding naar het centrum van Marbella, de stranden en de snelweg A-7.

  • Het centrum van Marbella: ongeveer 6-8 km, circa 7-10 minuten met de auto.
  • Puerto Banús: ongeveer 10-15 minuten met de auto
  • Stranden: Playa de Los Monteros en Playa del Alicate
  • Strandclubs en restaurants: La Cabane beachclub; Trocadero Arena; Palm Beach en Los Sardinales
  • Golf:
    • Río Real Golf: 18 holes, par 72, ontworpen door Javier Arana en geopend in 1965.
    • Santa Clara Golf
    • Marbella Golf
  • Internationale scholen (ongeveer 15 minuten met de auto):
    • Aloha College
    • Swans Internationale School
    • Engels Internationaal College
    • De Britse school van Marbella
  • Gezondheidszorg: Hospital Costa del Sol, het openbare ziekenhuis aan de kustweg vlakbij Los Monteros.
  • Winkelen: supermarkten en winkelcentra in Calahonda (Los Olivos, El Zoco, Riviera Plaza), op ongeveer 15 minuten afstand; winkels en restaurants in Marbella-stad.
  • Luchthaven Málaga: ongeveer 40-45 minuten met de auto (ca. 52 km)
  • Luchthaven Gibraltar: ongeveer 55 minuten met de auto (ca. 78 km)

    Ideaal voor…

    • Kopers die privacy en veiligheid belangrijk vinden
    • Eigenaren van een tweede huis die een zorgeloze levensstijl willen.
    • Golf- en wellnessliefhebbers
    • Gezinnen die verhuizen naar een gebied met internationale scholen in de buurt.
    • Internationale kopers die op zoek zijn naar een nieuwbouwhuis dat ze naar eigen smaak kunnen inrichten.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient A A

Energy consumption : A
Emissions : A

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

EST62063 720.000 € Appartement te koop