VAL53241 2.750.000 € Villa te koop

Excellent 7 Slaapkamer villa te koop in Godella / Rocafort, Valencia

  • Slaapkamers 7
  • Badkamers 4
  • Plattegrond 392m²
  • Perceeloppervlakte 2.582m²

Fantastisch huis te koop in Campolivar, Godella.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Gym
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht
  • Open haard
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij internationale scholen
  • Beveiliging
  • Barbecue
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 392m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox presenteert een exclusieve woning te koop in de regio Valencia, in Godella. De woning is gelegen op een steenworp afstand van de stad Valencia, in de woonwijk Campolivar. Deze woonwijk bevindt zich in een rustige, landelijke omgeving met veel dennenbomen, maar toch op korte afstand van Valencia en al haar voorzieningen.

Het huis is gelegen in een rustig, hoger gelegen deel van de woonwijk en biedt uitstekende privacy doordat het naadloos opgaat in het landschap. Het is op het oosten gericht en op heldere dagen is vanaf de eerste verdieping de kustlijn in de verte te zien.

Het pand staat op een perceel van ruim 2.500 m² en beschikt over een spectaculaire tuin met een klein, volgroeid dennenbosje; een vredige plek om tot rust te komen.

Het huis is vrijwel geheel gelijkvloers, wat het dagelijks leven erg gemakkelijk maakt. Vanuit het huis heeft u een prachtig uitzicht op de tuin.

De woning is onlangs gerenoveerd en is perfect voor klanten die op zoek zijn naar een luxe huis. Het beschikt onder andere over vloerverwarming, airconditioning met zones, een aerothermisch systeem, een zoutwaterzwembad, een waterontharder, een omgekeerde osmose-installatie, domotica en een irrigatiesysteem met zones en een aparte tank van 5.000 liter.

Neem contact met ons op voor meer informatie.

Toepasselijke belastingen (ITP/IVA/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten die verband houden met de verkoop, zijn niet inbegrepen in de prijs en zullen door de betreffende partij worden gedragen.

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met btw-nummer B64125438), handelend als vastgoedmakelaar. Geregistreerd bij het Register van Vastgoedmakelaars van de Valenciaanse Gemeenschap (RAICV) onder nummer 4243.

De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.

Villa te koop

Indeling villa

Begane grond

  • Lobby
  • Hoffelijkheid toilet
  • Woonkamer met drie gevels met open haard
  • Keuken met eiland
  • Galerij met wasruimte
  • speelkamer
  • Dienst slaapkamer met badkamer
  • Verdeler naar de slaapkamers
  • Hoofdslaapkamer met badkamer
  • Kantoor of kleedkamer
  • 2 slaapkamers
  • Badkamer

Godella / Rocafort, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Het huis is gelegen in de urbanisatie Campolivar, een geconsolideerde woonwijk met 24-uurs beveiligingsservice. De urbanisatie heeft een 24-uurs apotheek en supermarkt op enkele meters afstand, evenals parken en diverse privéscholen op loopafstand.

Het ligt op slechts 10 minuten van het stadscentrum en op 15 minuten van de luchthaven.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

VAL53241 2.750.000 € Villa te koop